Agencja Towarzyska Myślibórz  Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

Agencja Towarzyska Myślibórz Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

2 lipca, 2019 0 przez Mikołaj Online

Dzisiaj zajmiemy się dość osobliwym czynnikiem, lub nawet może wielkim problemem. Powiedzieć można filozoficznie wręcz, iż to kłopot „ogromny”.

Agencja Towarzyska Chociwel Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

Na jaki temat więc moglibyśmy rozmawiać? Na temat męskości, a konkretniej o takim męskim czynniku męskości, a więc o rozmiarze penisa. Napisano na owy temat niezliczoną ilość pozycji naukowych, książek, artykułów. Najważniejszym pytaniem pozostaje kwestia: czy rozmiar penisa to istotna rzecz? I zostaje jeszcze jedna rzecz, kogo pytamy?

zdzwon teraz biale tlo ww 34 708877582

Agencja Towarzyska Chociwel Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

Istnieje sporo tekstów mówiących o tym, że oczywiście nie, że liczy się to co posiadamy, że liczy się sprawność itd. Mężczyźni zawsze przecież znajdą dla siebie odpowiednie wytłumaczenie. A kobiety, będąc oczywiście idealnie wychowanymi, także odpowiedzą, że wcale nie ma znaczenia…

tabletki na potencje Vigrax

Agencja Towarzyska Chociwel Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

Ale czy to prawda? Przeczytałem ostatnio zdanie, że pani, która mówi, iż rozmiar penisa nie jest istotny to ta, która nie miała okazji zasmakować przyjemności z obcowania z większym penisem…

Więc, ciężko z tym się nie zgadzać, nie jest tak, panowie…?

Otóż ja kieruję się ku opinii, iż rozmiar penisa ma znaczenie, i to duże. Tak naprawdę ma znaczenie dla naszej partnerki seksualnej, dając jej niezwykle dużo spełnienia, przyjemności, rozkoszy… Ale również ma ogromne znaczenie dla mężczyzny. Uwierzcie mi panowie, odpowiednio spory penis potrafi niezwykle pozytywnie oddziaływać nie jedynie na nasze erotyczne życie, ale zwłaszcza potrafi polepszyć naszą samoocenę. Dopiero wówczas czujemy się prawdziwym mężczyzną, prawdziwym macho, prawdziwym samcem… Ale co dokonać, gdy natura poskąpiła nam co nieco w tym drażliwym temacie…? Nic straconego, jesteśmy aktualnie w takim czasie, w którym granice niemożności są przekroczone prawie codziennie. Mamy bardzo wiele opcji zmiany owego stanu rzeczy.

Agencja Towarzyska Chociwel Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

Przychodzi nam tu z odsieczą współczesna medycyna, i gałąź estetyczna, która może niejedno nieprawidłowości skorygować, podczas gdy własne zdrowie jest całkowicie w dobrych rękach. Jest to rozwiązanie drogie, ale bardzo efektywne. Można też zaufać farmaceutycznej branży, która opiera się na składnikach naturalnych, gdzie zwiększacz penisa jest preparatem, jaki możemy stosować zarówno wewnętrznie, jak i zewnętrznie. Posiadamy też do dyspozycji sporo opracowanych ćwiczeń, jakie mogą nas do przybliżyć do pożądanych rezultatów. To tak naprawdę to kwestia indywidualna – na co chcemy i możemy sobie pozwolić.

Agencja Towarzyska Chociwel Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

Ale pytanie, czy warto, czy trzeba? Cóż, panowie, tak powiem, spróbujcie, a nie pożałujecie… To uczucie męskości, jakie w was urośnie, to uczucie siły, możliwości jest niezwykle cenne. A co więcej, a może najważniejsze, poczucie, że zadowalamy naszą partnerkę w pełni, że jest ona zwyczajnie zaspokojona po przeżyciu wspaniałego orgazmu – to bezcenna rzecz. Nie warto tracić czasu na myślenie, na udowadnianie sobie, że to wcale nie ma znaczenia, co z tego, że mały, skoro jest bardzo sprawny…. W jakim celu to? Wszelką teorię można oczywiście zbudować i potem jej bronić do upadłego. Warto?

Agencja Towarzyska Chociwel Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

 

Zobacz również Dymanie za darmo

0 0 votes
Daj ocenę