Kobiety mafii Węgorzyno  gdzie obejrzeć?

Kobiety mafii Węgorzyno gdzie obejrzeć?

11 lipca, 2019 0 przez Mikołaj Online

Wśród wielu produkcji, film kobiety mafii, jest tym, który tworzy mieszane uczucia wśród widzów. By odpowiednio zrozumieć film, należy dobrze się w niego wczuć.
Kobiety Mafii rozmawia o istnieniu rodziny z dzieckiem oraz ich opiekunką, gangstera także jego osoby, i starego, który gotów jest stworzyć dla córki wszystko. To emocjonalny film, pełen akcji.

Kobiety mafii Dębno gdzie obejrzeć?

Młoda policjantka, Izabella Bella przypada na głęboki pomysł zwabienia przestępców w sieć, by znaleźć najbardziej przerażających przestępców, ściganych listem gończym. Niestety, komendant wyśmiewa jej pogląd i zarządza opuścić pomieszczenie Beli. Młoda, rządna chwały policjantka, postanawia dlatego na własną rękę zatrzymać przestępców. Plan początkowo funkcjonuje bez żadnych problemów, chociaż w pewnym momencie Bela zostaje zdemaskowana, przez samego z przestępców, którego wcześniej zatrzymała.

klik i ogladaj film

klik i ogladaj film

Kobiety mafii Dębno gdzie obejrzeć?

Jeżeli nie pomoc, brawurowa akcja młodej policjantki, z pewnością oddało się źle. Bela została zwolniona. Szybko zaproponowano jej nowe miejsce. Przyjęła rolę agentki pod przykrywką. Nowa pozycja w ABW wpłynęła na kręgosłup i wzięcie Beli.

Poddawana licznym torturom, szantażom oraz lekcją walki, zdesperowana Izabella chce wrócić z działalności, jednak szef, gdy się później okazuje przestępca, przekonuje ją aby dała sobie czas. dziewczyna otrzymuje pierwsze zlecenie. Jej zadaniem, jest zbliżyć się do większości niebezpiecznych przestępców, którymi prowadzi Padrino, pozostający na nerwice lękowa.

Bela wczuwa się w sztukę. Zatrudniania się w lokalu, w jakim tańczy na rurze. Podczas pokazu zauważa samego z gangsterów o pseudonimie cień, do jakiego się zbliżyła, by wyciągnąć informacje Bela uruchamia zepsute auto Cienia. Tenże w ramach podziękowania, proponuje podwieźć ją do domu.

Zamiast w bloku, dziewczyna przyjeżdża z nim do hotelu, gdzie żyją ze sobą noc. Następnego ranka, po wypadku z stoją, postanawia napaść na jubilera, aby przekonać do siebie gangsterów by uratować życie. Zabawę z pięknego wzroście nie jest jednak długo. Cień zostaje aresztowany, a w obawie przed więzieniem, żywy decyduje się na ucieczkę do Hiszpanii wraz ze bliską osobą.

Kobiety mafii Dębno gdzie obejrzeć?

Sielanka zakochanego w Justynie pana nie trwa długo. Zostają schwytani i deportowani do Własny, żeby móc wpisać im zarzuty. Przedstawia mu się jednak odejść z formie obronną ręką. Przyjmuje się złożyć zeznania, obciążające całą szajkę, w zamian umieszczony pozostaje w nauce policyjnej, gdzie będzie posiadał pomoc.
W międzyczasie żona Cienia boryka się z wielkimi kłopotami finansowymi. Wraz z opiekunką określają się na wyjazd do Szwecji, gdzie mają zainteresować się sprzedażą narkotyków.

Anne dręczą jednak ciągle ataki więc jest dana w szpitalu. Z ostatniej chwili, los dziecka istnieje w rękach lojalnej opiekunki, dla której bycie chłopca jest najważniejsze. Prowadzony przez Darię interes, już się rozwija. Niestety, zeznania żywego ja pogrążają i osoba próbuje odebrać sobie życie, aby uniknąć kary.
Na całe szczęście, jest toż nie udana próba.

Kobiety mafii Dębno gdzie obejrzeć?

Kiedy cień w efekcie wyjeżdża na wolność, planuje spędzić czas z dzieckiem, by nadrobić zaległości. Nie jest mu wtedy zawsze dane. Opiekunka, która wcześniej pozbyła się matki dziecka, dała mu truciznę. Mężczyzna pada na posadzkę w restauracji, oskarżając o wartość morderstwa Izabellę.

Po śmierci ojca dziecka i niezdolności marki, do pielęgnacje nad dzieckiem, sąd przyznaje opiekę opiekunce Darii Która jest prowodyrem całej akcji. W podobnym do siebie czasie, w Hiszpanii odbywa się egzekucja byłej kochanki. Siekiera postanawia zemścić się na człowieku, który ją poniżał, wykorzystywał seksualnie i bił. Zleca więc zabójstwo milimetra.

Na wystawie były kochanek, pada zabity przez kolejnych mężów Justyny, którzy na jej zlecenie brutalnie go tracą. Tymczasem Daria aby, nadal móc rozkręcać narkotykowy biznes, decyduje się na zajęcie opiekunki dla dziecka. Nieświadoma, zatrudnia byłą kochankę Cienia. W aktualnym składniku, kończy się pierwsza faza kobiety Mafii.

Kobiety mafii Dębno gdzie obejrzeć?

Choć film ma dużo scen akcji, są również momenty, w jakich dąży się kilka tematów na raz, więc warto oglądać film w połączeniu, aby zrozumieć o co w nim gra.

Kobiety mafii Dębno gdzie obejrzeć?

 

Źródło artykułu Kobiety mafii

0 0 votes
Daj ocenę