Opony używane Białogard

Opony używane Białogard

24 czerwca, 2019 0 przez Mikołaj Online

Opony Michelin traktowane są za jakieś z najwspanialszych na świecie. Francuski wytwórca ogumienia produkuje również opony letnie, jakich można używać zimą.

Opony używane Gryfice

Opinie o oponach Michelin Crossclimate+ wskazują, że znalazły one znaczenie specjalistów a klientów.

WEJDŻ KUP TERAZ

WEJDŻ KUP TERAZ

Uzyskały również zapewnienie tych marki w sukcesie wielu testów i jakości. Do największych wartości opon Michelin Crossclimate+ zaliczyć można:

– wygodę użytkowania opon całorocznych,
– bardzo optymalne parametry niezależnie od chwili roku,
– wysoką siłę na wykorzystanie co jest podstawowym mankamentem większości opon wielosezonowych.

Opony używane Gryfice

Opony Michelin Crossclimate+

Wysoko wymienione opony Michelin są oponami letnimi, na jakich można prowadzić także w zimie. Nie chodzi ich mylić z oponami całorocznymi, ponieważ zdecydowanie różnią się z nich parametrami. Doskonale przydają się dla samochodów w jakości małych aut miejskich, kompaktów, kombi, sedanów i małych aut dostawczych. Ogumienie to cechuje się bardzo efektywnymi stronami jezdnymi, niską emisją hałasu poniżej 70 dB. i niskim zużyciem.

Opony używane Gryfice

Crossclimate+ zostały poddane wielu testom porównawczym z ogumieniem sezonowym innych producentów. Niezależne testy przeprowadzone między innymi przez TUV SUD Product Service oraz DEKRA wykazały, że opona francuskiego producenta jest odpowiednią drogę hamowania na suchej nawierzchni jak referencyjna opona letnia.

Opony używane Gryfice

Na mokrej nawierzchni, która już dominuje zimą, jesienią i wiosną opona uzyskała bardzo udaną jakość hamowania B. To, co wyróżnia model Crossclimate+ to fakt, iż jest oponą stricte letnią, a można z powodzeniem mieć z niej jeszcze rzadziej mroźną i śnieżną, a zawsze atakującą z okresu do czasu zimą. Michelin posiada oznaczenie „trzech szczytów i śnieżynki”, co daje o uzyskaniu certyfikatu zimowego 3PMSF.

Opinie o Michelin Crossclimate+ są niezwykle dla nich dobre, co świadczy tylko tezę, że warto zainwestować w opony premium, szczególnie gdy zależymy mieć z opon cały rok, bez potrzeby zmiany opon letnich na zimowe. Model Crossclimate+ nabędziemy w zasięgu od 15 do 19 cali.

Opony używane Gryfice

Bieżnik Michelin Crossclimate+

Francuska opona Crossclimate+ może pochwalić się dobrymi opiniami również dużo pomocnymi parametrami, dzięki dwóm czynnikom. Ważnym jest użycie do jej zawartości nowej mieszanki gumowej, zapewniającej dobrą przyczepność do nawierzchni niezależnie od temperatury. Drugim istotnym składnikiem jest bieżnik, będącym produktem doświadczenia i zaawansowanej technice, zastosowanej do jego zaprojektowania.

Bieżnik, jaki został zaprojektowany dla tej opony, jest połączeniem sztywnych klocków z fazowanymi krawędziami, które zapewniają dobrą przyczepność na suchej nawierzchni. Bieżnik z zewnątrz ułożony jest równolegle, a wraz ze schodzeniem się do środka opony przybiera kształt litery „V”. Wspomniany kształt wzmacnia efekt zazębiania, co kieruje na zdrowe strony jezdne na śniegu. Najważniejszym punktem bieżnika opony Michelin Crossclimate+ są jednak samoblokujące się lamele 3D, które na wszystkiej wysokości bieżnika zapewniają doskonałe właściwości jezdne. Podczas korzystania się opony w jej bieżniku pojawiają się kanaliki, zapewniające dobra przyczepność na śniegu.

Opony używane Gryfice

Zobacz również Tanie opony

0 0 votes
Daj ocenę