Płatność kartą poprzez internet – kiedy przypominają to Europejczycy

Płatność kartą poprzez internet – kiedy przypominają to Europejczycy

18 kwietnia, 2020 0 przez Mikołaj Online

Płatność kartą przez internet – gdy piszą to Europejczycy Płatność kartą przez internet zdecydowanie wygrywa! Payments Europe pokusiło się o doświadczenia europejskiego rynku płatności. W rezultacie tej oceny powstał ciekawy raport pokazujący, jakie zachowania konsumenckie tłumaczą na zbyt sprzedaży online, z wpływem na płatności za zakupione dobra. Oto jak według raportu wyglądają płatności za handle i poczty w Europie.

Płatność kartą przez internet to przekładana metoda płatności

Expresowa wysyłka

Expresowa wysyłka

Wspomniany raport noszący tytuł: „CARDS IN THE EVOLVING EUROPEAN PAYMENTS LANDSCAPE” powstał na podstawie wiadomości z Lokalnego Banku Centralnego (EBC) i informacji zebranych przez Payments Europe. Rozszerzał on boki europejskie, w tym także Polskę.

Według badań strony są preferowaną metodą płatności w Europie. Ciążą je także konsumenci, jak także handlowcy w kanale B2B. Mienie z kart wzrosło w toku ostatnich kilku lat. Dodatkowo 87% europejskich klientów czuje się komfortowo płacąc kartą. Jak myśli Payments Europe krajobraz płatności w Europie ewoluuje. Jednak inni gracze wchodzą cały termin na zbyt, to wprawdzie karty nadal umożliwiają większą zaleta daną niż jakakolwiek różna metoda płatności.
Płatność kartą przez internet – pomoce dla biorących i sprzedawców

Dziewięciu na dziesięciu klientów w Europie czuje się swobodnie, płacąc kartą. Minął czas, gdy składało się to z obawami utraty pieniędzy. 90% detalistów twierdzi, że pomoce z płatności kartą przewyższają wszystkie związane z owym koszty. Kupujący wymieniają dodatkowa udogodnienia podczas płacenia kartą: wygoda (49%), szybkość (35%), ubezpieczenie transakcji (36%), akceptowanie płatności przez wielu sprzedawców (40%), i więcej cash back (35%).

Właściciele e-sklepów jako kluczowe cechy płatności umową w zderzeniu z różnymi technologiami stosują: płatność gwarantowana (53%), wzrost sprzedaży (44%) i dostęp do potężniejszej bazy klientów (38%).
Online i offline podobnie, a przecież inaczej

Dużo atrakcyjnym projektem było złożenie jedynych form płatności w dwóch kanałach sprzedaży. W kanale online i offline. Różnice można ujrzeć na poniższej grafice.
Płatność kartą przez internet – gdy piszą to Europejczycy
źródło: Raport CARDS IN THE EVOLVING EUROPEAN PAYMENTS LANDSCAPE

Że tu między innymi, że w online króluje płatność za usługą szybkich płatności (20%) i umów kredytowych (19%). Gotówka stanowi jedynie 7% wszystkich płatności. W biznesach stacjonarnych gotówka wykonywa z kartkami (23% vs. 19%).

Jeśli spytamy o preferowane przez sprzedawców formy płatności, to strony są na liczbie książki (53% wskazań). Następnie gotówka (41% wskazań), przelew bankowy (38% wskazań), szybkie płatności są właśnie na późniejszych pozycjach.

Jako rozrywkę można odpowiedzieć, że wartość jest kilka popularna we Francji i Szwecji. W tych terenach płatności kartą wybierane są przez 72% i 65% respondentów. Dla 61% sprzedawców ze wspomnianych państw, to najkorzystniejsza metoda zapłaty za zakupy. Europejscy detaliści wykrywają i nakładają innowacyjne technologie płatności. Należy o uznanie klienta, które istnieje wyceniane jako trzeci najwyższy cel przy wyborze dostawcy płatności w magazynie.
Płatności w Polsce z innowacjami

Polscy sprzedawcy są dobrze uczeni przez Payments Europe, ponieważ chętnie czerpią z współczesnych technik. Nasz rynek płatności również zaznacza się, jeśli działa o adopcję nowych rozwiązań. Na model 99,9% wszystkich terminali walutowych w świata może iść płatności zbliżeniowe. Ponad 90% polskich detalistów wygląda na sprzedaże zbliżeniowe jak na ostateczną korzyść powiązaną z płatnościami kartą. Jedynym rozwiązaniem dla tego ruchu pewno funkcjonowań toż, że od przodzie lat 90. Narodowa jest inteligentna dla nazw z kolejnych branż Europy a świata. Kartą damy same za zamówienie kuriera.
Bezpieczeństwo zakupów

Gdy działa o zaufanie aktualne przekazane wynikające płatności kartą wyglądają następująco:

Ponad 80% europejskich konsumentów ma płatności kartą za bezpieczne.
Gdy działa o oszustwa związane z kartkami, to trzech na czterech użytkowników jest świadomych tego, że mogą odzyskać oni domowe kapitały.
1/3 respondentów uważa, że płatność kartą ogranicza możliwość oszustwa lub kradzieży
Detaliści we Francji (40%), we Włoszech (44%) oraz w Polsce (41%) uważają, że płatność kartą można zdać do najwygodniejszych form rozliczania transakcji. Inaczej myślą detaliści w UK, gdzie gotówka i czek najlepiej unikają możliwości pojawienia się oszustwa podczas transakcji (24%).

Jakie kolei w perspektywie?

To wyłącznie cechę wiadomości z przekazu. Wydobywają się w nim jeszcze porady dotyczące kosztów, jakie ponoszą detaliści podczas przetwarzania operacji. Cały sezon opisywany stanowi więcej rynek szybkich płatności, gdzie pojawiają się jeszcze więc dzisiejsze podejścia i prądy. Zaskakuje BLIK, który został pokochany przez polaków z racji swojej czystości oraz oferty. Liczymy na dalsze popularne rozwiązania.

Sprawdź na śledzenie paczek

0 0 votes
Daj ocenę