Promocja Rossmann Mieszkowice

Promocja Rossmann Mieszkowice

6 marca, 2019 0 przez Mikołaj Online

Nic właściwie nie potrafi zestresować świeżo upieczonych rodziców jak kąpanie dziecka. Nie pamięta się co dziwić, podczas tej prac trzeba dbać o wszystkim: optymalna temperatura wody, dobre trzymanie Malucha, czy dobre kremy do kąpieli.

Promocja Rossmann Stepnica

Pierwsza kąpiel niemowlaka

Nic właściwie nie potrafi zestresować świeżo upieczonych rodziców jak kąpanie dziecka. Nie pamięta się co dziwić, podczas tej prac trzeba dbać o wszystkim: optymalna temperatura wody, dobre trzymanie Malucha, czy dobre kremy do kąpieli. Poniżej postaramy się sprostać tezie, że nie taki diabeł straszny gdy go wyobrażają! Czy inaczej, nie taka straszna kąpiel, jak nam się wydaje.

bon 500 zl rosman

bon 500 zl rosman

Wanienka, kosmetyki, akcesoria

Do wanenki i akcesoriów przejdziemy nieco niżej. Najpierw uporamy się z temperaturą! Którą powinna posiadać najbardziej dobrą temperaturę woda? Daleko jest wypośrodkować temperaturę pomiędzy wodą, a powietrzem. Woda nie prawdopodobnie żyć zbyt gorąca, a z kolei powietrze nie powinno być dokuczliwie zimnie. Taki balans z pewnością zapewni Maluchowi komfort kąpieli, a rodzicom pewność, że nie narażają dziecka na przeziębienie.

Zobacz również bon do rossmanna

W jakie urządzenia się wyposażyć? Na pewno przydatne będą: miękki, delikatny ręcznik, tetrowe pieluchy, waciki, płyny do czyszczenia bezpieczna dla skóry dziecka, myjka, oliwka i sól fizjologiczna, która sprawdzi się przy przemywaniu oczu dziecka. Nie zostawcie o świeżych ubrankach na zmianę. Wszystkie akcesoria tj. kosmetyki do kąpieli, czy ręczniki najlepiej wystąpić w działu ręki, tak żeby sięgając po nie, drugą ręką bezpiecznie podtrzymywać dziecko. Zanim włożysz dziecko do wanienki sprawdź, czy przegotowana woda ma obecnie odpowiednią temperaturę. Polecamy sprawdzić wodę łokciem.

Promocja Rossmann Stepnica

Jak mieć dziecko by czuło się komfortowo i bezpiecznie? Najlepiej ułożyć dziecko na swoich rękach, tak żeby prawa ręka była pod pośladkami dziecka, a lewa podtrzymywała główkę dziecka. Malucha należy zanurzać długo i stopniowo tak żeby się nie przestraszyło, a gdy pupa dziecka będzie bezpiecznie napisana na dnie wanienki – wyjmij prawą dłoń i otwórz Malucha delikatnie opłukiwać wodą.

Jaką wybrać wanienkę?

Doskonale zbiera się wanienka ze stojakiem, ponieważ nie angażuje pleców rodziców. Nie trzeba się co chwilę schylać i ładnie się sprawdzi wśród wysokich rodziców, bądź takich, jacy stanowią kłopoty z kręgosłupem. Wanienka ze stojakiem nie zajmuje też wielu miejsca, ponieważ stojak jest szanowany również mocna go złożyć w szafie. Wanienka ze stojakiem godzi komfort użytkowania rodziców i zabawa dziecka, więc jesteśmy na tak!

Źródło strony Pierwsza kąpiel niemowlaka

 

Promocja Rossmann Stepnica

0 0 votes
Daj ocenę