Używane ubrania damskie – gdzie je wystawić?

Używane ubrania damskie – gdzie je wystawić?

9 lipca, 2021 0 przez Mikołaj Online

Twoja szafa pęka w szwach? Marzysz o nowym ażurowym sweterku, w oko wpadła Ci letnia sukienka w kwiaty albo oryginalna listonoszka, ale właściwie masz już kilka podobnych rzeczy? Jest na to sposób! Sprzedaj używane ubrania i zrób przestrzeń na to, co naprawdę Ci się podoba, albo…. sprawdź, czy minimalizm jest dla Ciebie.

Odzież, której już nie potrzebujesz, może sprawić radość komuś innemu, a Ty, sprzedając ją w internecie, w łatwy sposób podreperujesz budżet. Dzięki licznym  portalom ogłoszeniowym sprzedaż używanych ubrań jest dziś bardzo popularna. Właściwie każdy może zaoferować innym coś ze swojej szafy. W grę wchodzi też często wymiana ubrań z inną osobą. Zamiast wydawać krocie na zakupy nowych modeli znanych marek odzieżowych, można kupić rzeczy z drugiej ręki, wciąż w świetnym stanie.

Sama z pewnością zauważasz, że w części Twoich ubrań w ogóle nie chodzisz – jeśli tak nie jest, należysz do nielicznej grupy. Przyjrzyj się swojej szafie. Wiele kobiet ma przykładowo kilkanaście par koszul, ale na co dzień nosi zaledwie kilka z nich. Podobnie z butami, spodniami, torebkami i innymi częściami garderoby. Mówi się nawet, nieco oczywiście teoretyzując, że przez 80% naszego czasu nosimy zaledwie 20% naszych ubrań. Zatem ¼ tego, co mamy, powinna z powodzeniem wystarczyć, by wyglądać dobrze i modnie! Mały przegląd własnej szafy organizowany co jakiś czas pomoże Ci określić, co zajmuje miejsce i nadaje się do sprzedaży. Po nim pozostaje już tylko przygotować rzeczy i je wystawić w internecie. Gdzie możesz zamieścić ogłoszenie dotyczące ubrań? Jak to zrobić?

Używane ubrania damskie – gdzie je sprzedać?

Minęły już czasy, kiedy po tanie używane ubrania damskie trzeba było wyprawiać się do lumpeksu na drugi koniec miasta, najlepiej już o świcie i w dni dostawy lub wyprzedaży! Eleganckie ubrania damskie do pracy, odzież sportową, stroje na co dzień i na wielkie wyjścia bez problemu można dziś kupić w internecie. Bardzo wiele anonsów dodają osoby prywatne, które właśnie chcą zwolnić nieco miejsca w szafie.

Ofertę mody damskiej – nowej i używanej – znajdziesz np. na portalu abc.pl. To serwis ogłoszeniowy, gdzie każdy może dodać coś opublikować, wybierając jedną z 20 kategorii. Zakładając konto na abc.pl, w razie potrzeby sprzedasz więc nie tylko ubrania, ale i meble, elektronikę, a nawet samochód czy mieszkanie. Możesz też zaoferować innym różne usługi, jeśli się nimi zajmujesz – np. korepetycji czy związane z urodą itd., a także poszukać pracy w okolicy. Dzięki temu, że ogłoszenia publikowane są wraz z miastem, gdzie można kupić daną rzecz, łatwo umówić się na odbiór w dogodnym dla obu stron miejscu.

Co więcej, abc.pl to strona bezpieczna, z jasnym regulaminem, a do założenia darmowego konta wymaga jedynie podania imienia i adresu e-mail. Jak to wszystko działa? Wystawianie ogłoszeń jest dziecinnie proste!

Sprzedaż używanych ubrań – jak wystawić ogłoszenie na abc.pl? 

Zacznijmy od tego, że ogłoszenie można dodać całkowicie za darmo. Jeśli sprzedajesz bardzo dużo rzeczy albo zależy Ci, aby jak najszybciej znaleźć kupca, możesz aktywować dodatkowe, płatne promowanie ogłoszeń.

Korzystając z przycisku umieszczonego w prawym górnym rogu strony, dodaj ogłoszenie na abc.pl. Po kliknięciu w przycisk zobaczysz krótki formularz do uzupełnienia. Możesz sprzedawać zestawy, np. kilka sztuk koszulek, ubrania damskie na lato itd. albo wstawiać ogłoszenia pojedynczo.

W tytule dokładnie podaj, co oferujesz i niech te rzeczy znajdą się na zdjęciach, które za chwilę dodasz. W opisie – zwłaszcza jeśli ubrania są znanych marek – podaj ich nazwy. Opisz stan, możesz także podać dokładne wymiary – w przypadku spódnicy obwód w pasie i długość, w przypadku butów – długość wkładki. W formularzu należy wpisać cenę, zaznaczyć czy podlega negocjacjom. Należy wybrać też stan, rozmiar i kolor. Im więcej szczegółów zamieścisz w ogłoszeniu, tym szybciej znajdzie je zainteresowany klient. Uzupełnij też sekcję na dane osobowe. Podanie nr telefonu nie jest obligatoryjne, ale kontakt telefoniczny może przyspieszyć sprzedaż. Wszystko gotowe? Kliknij zatem przycisk Dodaj ogłoszenie i czekaj na pierwszych klientów. Powodzenia!

0 0 votes
Daj ocenę